Terms & Conditions

1. Üldtingimused

1.1. Kalastus24.ee klientide isikuandmed ja andmed Tellija poolt sooritatud tellimuste kohta on konfidentsiaalsed ning neid kasutatakse vaid tellimuste täitmiseks. Andmed edastatakse vaid pankadele maksete teostamiseks ning transpordi firmadele tellimuse täitmiseks.
1.2. Käesolevad lepingutingimused kehtivad Wignon OÜ (edaspidi Müüja) ja Tellija (edaspidi Ostja) vahel veebipoes aadressiga www.Kalastus24.ee
1.3. Ostja tellitud kaupade ostu-müügi tellimuslepingud kaupade suhtes loetakse sõlmituks peale tellimuse esitamist Tellija poolt ja tellimuse kinnituse saamist Müüja poolt.

2. Ostutingimused

2.1. Igal tootel on juures nupp -Lisa ostukorvi-, mille peale klõpsates lisate toote ostukorvi. Ostmiseks vali sobivad tooted ja lisa need ostukorvi. Ostukorvi sisu vaatamiseks vali Ostukorv ja sinna peale klõpsates avaneb selle sisu. Kuniks kaup on Tellija ostukorvis ja ostuprotsess on lõpetamata, on see kaup saadaval ka kõikidele teistele klientidele. Kui kõik vajalikud tooted on ära valitud ning ostukorvis kirjas, saab vormistada tellimuse. On oluline jälgida, et kõik Maksja ja Kaubasaaja andmed oleksid korrektsed, vastasel juhul ei jõua tellimus Kaubasaajani. Müüja ei vastuta Tellija poolt e-poes sisestatud andmete õigsuse eest!
2.2. Kaupade hinnad www.Kalastus24.ee veebipoes on arvestatud Eurodes. Kaupade eest tasutakse pangaülekandega või PayPal.
2.3. Peale tellimuse kinnitamist saab Tellija e-posti aadressile tellimuse kinnituse. Juhul, kui tellimuse kinnitus ei ole paari tunni jooksul peale tellimuse edastamist Tellija e-posti aadressile jõudnud, siis palume teavitada sellest.
2.4. Arve tasumise tähtaeg on 3 (kolm) tööpäeva. Kui arve ei ole tähtajaks tasutud, siis tühistab Müüja tellimuse.


3. Kauba kohaletoimetamine

3.1Pakume transpordiks erinevat võimalust

1. Tasuta 0 €   Üle 90 € ostude puhul. (Smartpostiga < 60cm või Kulleriga > 60cm)

2. Smartpostiga  ( < 60cm )      2.90 €
    Omniva pakiautomaadid   ( < 60cm )      2.90 €
    DPD pakiautomaadid ( < 60cm )      2.90 €  

3.  Kulleriga koju kätte  –  5.90 €

4. Saatmine üle maailma  (5-20) päeva 25 €

Kalastus24.ee veebikaubamajast on võimalik tellida kauba toomine sinu aadressist erinevale aadressile ehk saata ostetud toote näiteks sõbrale kingitusena. Sel juhul tuleb juba ostu sooritamisel märkida õige aadress ning kauba vastuvõtja nimi.

Millised on kauba kohaletoimetamise tähtajad?

Rikkaliku ja mitmekesise kaubavaliku Kalastus24.ee veebikaubamajas tagavad head koostöösuhted mitmete tuntud ja tunnustatud partneritega nii Eestis kui mujal maailmas.Kauba kohaletoimetamise aeg sõltubki sellest, kas see on olemas meie kohapealses laos või tuleb see Teie jaoks tellida väljaspool Eestit asuvast laost. Siit tulenevalt on minimaalseks kohaletoimetamise ajaks 2 tööpäeva ning maksimaalseks kohaletoimetamise ajaks 14 päeva.

Kui tellitud kaup ei ole maksimaalse kohaletoimetamise ajaga Teieni jõudnud, andke sellest meile kindlastiteada. Oleme igati valmis aitama!
4. Tellija õigused ostu-müügilepingust taganemisel

4.1. Tellijal on õigus taganeda tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügi tellimuslepingust. Kõikidele www.Kalastus24.ee e-poest ostetud toodetele kehtib tagastusgarantii 14 päeva vastavalt EV Võlaõigusseaduse § 49, l.1. Lepingust taganemiseks peab Tellija tegema Müüjale vastavasisulise avalduse ning seejärel tagastama www.Kalastus24.ee-st tellitud kauba originaalpakendis koos ostuarvega. Tagastatav toode peab olema kasutamata. Kaup tuleb tagastada 14. päeva jooksul alates kauba kättesaamisest (kauba kättesaamise päevaks loetakse kuller/smartposti kauba kättesaamise päeva). Saatmiskulud maksab tellja.
4.2. Tagastatud kauba eest kantakse raha tagasi samale arvelduskontole, millelt Tellija tasus kauba eest. Müüja tagastab raha Tellijale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest (Võlaõigusseaduse § 49, l.4). Tellijale ei kuulu tagastamisele saatmiskulud lepingust taganemisel.

5. Müüja õigused ostu-müügilepingust taganemisel

5.1. www.Kalastus24.ee-l on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügi tellimuslepingust taganeda, kui Tellija ei ole arvet tasunud 3 päeva jooksul või kui tellitud kaubavaru on lõppenud või seda enam ei toodeta.
5.2. www.Kalastus24.ee-l on õigus muuta käesolevaid lepingutingimusi ühepoolselt, kuid Müüja kohustub teavitama sellest kirjalikult e-keskkonna vahendusel Tellijaid, kellel on aktiivne tellimusleping olemas.
5.3. www.Kalastus24.ee-l on õigus mistahes ajal teha e-poes muudatusi ilma Tellijaid sellest eelnevalt teavitamata.
5.4. www.Kalastus24.ee ei vastuta mistahes tehniliste probleemide tõttu e-poe kasutamise võimatuse tõttu Tellijale võimalike tekkivate kahjude eest, sh. tellitud toote hilisema kohaletoimetamise eest. Toote kohaletoimetamisega hilinemisel enam kui 30 päeva, teatab www.Kalastus24.ee sellest Tellijale tema poolt edastatud sidevahendi kaudu.
5.5. Kauba hind või kauba saadavus võib jooksvalt ja ette teatamata muutuda. Müüjal on õigus tellitud kaup jätta üle andmata või teenus osutamata, kui kaup on laost otsa saanud või kui ostja ei vasta järelmaksu või teenuse saamise tingimustele. Kui e-poel ei ole võimalik tellimust täita, võetakse ostjaga ühendust ning tagastatakse tasutud summa.
6. Garantii tingimused

6.1. www.Kalastus24.ee vahendab müüdavatele seadmetele tootja garantiid ja garantii protseduure ning teostab osaliselt seadmetele garantiiremonti.
6.2. Garantiihoolduse teostamise aluseks on Wignon OÜ poolt väljastatud arve.
6.3. Klient kannab kõik transportiga seotud kulud.
6.4. www.Kalastus24.ee ei vastuta garantiiremonti toodud seadmega koos lisavarustuse (näiteks: tamiilid, nöörid, landid jm esemed) hävimise, kadumise või rikkumise eest ning sellega tekitatud otsese või kaudse kahju eest.
6.5. Kui seadme remontimine garantiiajal osutub võimatuks ja selle tootmine on lõppenud, asendab tootja seadme garantiikorras samaväärse või paremaga.
6.6. Garantiiperiood kehtib kuupäevast, mis on märgitud arvele.
6.7. Garantiiajal teostatud garantiihooldused garantii kehtivust ei pikenda.
6.8. Kui kaup on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode, peab ostja tagastama kogu komplekti.
7. Defekti ilmnemisel tegutsege järgmiselt

7.1. Leidke kauba ostuarve.
7.2. Veast teatage e-posti aadressile wignon(ät)gmail.com kirjeldus kuidas ja millal avastasite või tekkis defekt. Kindlasti teatage kontakteerumisel ostuarve  ID number.
7.3. Võimalusel saatke defektsest tootest pilt.
7.4. Seejärel võetakse kliendiga ühendust ja kirjeldatakse konkreetse toote garantii teostaja.
7.5. Kui toode osutub peale testimist terveks, tuleb tasuda teenustasu 10 Eur.


8. Garantii alla ei kuulu

8.1. Kuluva iseloomuga osad näiteks: landid, tamiilid, nöörid, konksud, pöörlid, võrgud, plastkarbid, raskused ning teised lisatarvikud, mille ümbris on avatud. Samuti ka kaubale kuuluv dokumentatsioon.
8.2. Ekspluatatsioonihäired ja füüsilised vigastused, mis on tekkinud tahtmatu või tahtliku füüsilise vigastuse tagajärjel või kauba sisemusse sattunud kõrvaliste esemete, vedelike, putukate, üleliigse tolmu jne. poolt.
8.3. Ekspluatatsioonihäired ja füüsilised vigastused, mis on tingitud ebatöökorras olevate lisatarvikute tagajärjel ning kasutaja korrektse kasutamise osavuse puudus.
8.4. Ekspluatatsioonihäired ja füüsilised vigastused, mis on põhjustatud mitte originaalosade või ebasobivate tarvikute kasutamisest.
8.5. Ekspluatatsioonihäired, mis on põhjustatud seadmete väärast kasutamisest, kasutamisjuhendi nõuete eiramine (toote kasutamine tavalisest erinevates keskkonnatingimustes).

9 Lõppsätted

9.1. Müüal on õigus ilma Tellijaid eelnevalt teavitamata teha muudatusi käesolevatesse ostutingimustesse.
9.2. Lepingu tingimusi puudutavad erimeelsused püütakse lahendada omavaheliste läbirääkimiste teel. Läbirääkimiste ebaõnnestumisel lahendatakse erimeelsused Harju Maakohtus.